Podsumowanie sezonu 2017 w nowym Warszawskim Raporcie Rowerowym

opublikowano: 2018-04-17 13:29, a.golebiowska

Zapraszamy do lektury VIII edycji Warszawskiego Raportu Rowerowego, w którym podsumowujemy miniony sezon rowerowy. W Warszawie jest obecnie 537,66 km infrastruktury rowerowej oraz ponad 9.400 stojaków rowerowych, a w systemie Veturilo do dyspozycji użytkowników jest ponad 5.000 rowerów.

okładka fot. okładka

W Warszawskim Raporcie Rowerowym 2017 znajdziecie Państwo informacje o infrastrukturze rowerowej powstałej w minionym roku, przedstawiamy inwestycje w trakcie realizacji oraz te planowane. W broszurze można zapoznać się ze statystykami dotyczącymi ruchu rowerowego i bezpieczeństwa. Ponadto poznacie Państwo wydarzenia rowerowe, które miały miejsce w Warszawie w omawianym roku. Po raz pierwszy zaproponujemy wycieczkę poza granice miasta.
Mapy z przebiegiem dróg i pasów rowerowych, stacjami Veturilo, stacjami naprawczymi stanowią załącznik do raportu.