Konferencja Miasto i Transport 2019

opublikowano: 2019-05-13 10:55, a.jankowska

Zapraszamy do udziału w XIII Konferencji Naukowo-Technicznej Miasto i Transport. Tematem tegorocznej konferencji jest „TRANSPORT PUBLICZNY W METROPOLIACH”.

Konferencja Miasto i Transport 2019

Szanowni Państwo,

6 czerwca br. odbędzie się XIII Konferencja Naukowo-Techniczna Miasto i Transport. Tematem tegorocznej konferencji jest „TRANSPORT PUBLICZNY W METROPOLIACH”. Rejestracja rozpocznie się o godzinie 9:00, a konferencja będzie przebiegać w trzech sesjach tematycznych w godz. 10.00-16.00.

Konferencja jest organizowana wspólnie przez Politechnikę Warszawską (Instytut dróg i Mostów oraz Koło Naukowe Inżynierii Komunikacyjnej), Urząd m.st. Warszawy (Biuro Polityki Mobilności i Transportu), Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji oddział Warszawa.

Data: 06.06.2019 r., rozpoczęcie rejestracji: godz. 9:00

Miejsce: Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, Mała Aula

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, przy czym wymagane jest zarejestrowanie się.

Szczegóły i zapisy na stronie: www.miastoitransport.il.pw.edu.pl/

UWAGA: LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

Serdecznie zapraszamy!