null

Przedsiębiorco – wypełnij ankietę i weź udział w warsztacie grupy roboczej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie. Zbliżenie na ręce kobiety i mężczyzny, oboje trzymają długopisy, ona także zadrukowaną kartkę.

Podziel się przemyśleniami w zakresie możliwej reakcji działalności firmy na program oraz informacjami na temat aktualnego stanu transportu i komunikacji w mieście Warszawa.

SCT będzie to wydzielony, odpowiednio oznakowany obszar obejmujący drogi, po których mogą poruszać się wyłącznie pojazdy spełniające odpowiednie normy emisji spalin (tzw. normy Euro powiązane z datą produkcji pojazdu).

Strefy czystego transportu wprowadzane są w wielu miastach Europy, aby obniżyć ilość zanieczyszczeń emitowanych przez pojazdy silnikowe. Według projektu, warszawska strefa czystego transportu wdrażana będzie w pięciu etapach i obejmie większość Śródmieścia oraz fragmenty otaczających je dzielnic.

Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://transport.um.warszawa.pl/sct

W związku z powyższym, planowane jest spotkanie grupy roboczej, której głównym celem będzie uzupełnienie aktualnego stanu wiedzy na temat transportu i komunikacji w Warszawie.

Uczestnicy będą mieli także okazję wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi przewidywanych rezultatów przyjęcia strefy czystego transportu.

Do uczestnictwa zachęcamy wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą podzielić się swoimi przemyśleniami w zakresie możliwej reakcji działalności firmy na program oraz informacjami na temat aktualnego stanu transportu i komunikacji w mieście Warszawa.

Spotkanie grupy roboczej odbędzie się 4 kwietnia w Warszawie (spotkanie stacjonarne). Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. W tym celu prosimy o rejestracje poprzez wypełnienie krótkiej ankiety (5 min) i pozostawienie danych kontaktowych na końcu formularza.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie: Grupa robocza - Analiza aktualnego stanu transportu i przewidywanego wpływu SCT na działalność firm i organizacji w Warszawie

Kiedy: 4 kwietnia 2023 roku, 60-90 min, plus przerwa kawowa (planowane dwie grupy poranna i popołudniowa; dokładne godziny spotkań zostaną podane w późniejszym terminie)

Gdzie: Warszawa – Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

Rejestracja: Rejestracja możliwa za pośrednictwem formularza https://survey.alchemer.eu/s3/90540073/Breath-Warsaw-LEZ lub poprzez kontakt e-mail: warszawaSCT@ricardo.com

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem e-mail: warszawaSCT@ricardo.com

Państwa opinia ma znaczenie!